Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/29/2020 in all areas

 1. © Eightworks

  7 points
 2. 6 points
 3. © Floow03

  5 points
 4. © Floow03

  5 points
 5. Fotoğraf bana aittir, yazısız istiyorsanız tarafıma mesaj atabilirsiniz.
  2 points
 6. © Floow03

  2 points
 7. Çaçarov karakterine ait "kaza rolleri" ihlali, emote'suz araç kaçırma / değiştirme, Kaan karakterine ait çokça fail ve NON-RP sürüşler sebebiyle 10 günlük uzaklaştırma verilmiştir. Kaan karateri'nin kaldırılmasına karar verilmiştir.
  2 points
 8. Selamlar, Hem oyuncularımızın hem takipçilerimizin dahil olabileceği yeni forum başlıkları eklenecektir. AR-GE ( öneri ), Genel Sohbet ve Forum oyunları başlıklı forumlar bu akşam sisteme dahil edilecektir. Bunlarla birlikte iç düzeni ve kural ihlali sebebiyle yaşanabilecek sorunları hızlı bir şekilde çözümleyebilecek moderatör alımları yapılacaktır. Bu kişilerin 18 yaşından büyük, tecrübeli ve aktif kullanıcılar olması gerekmektedir. Rütbe sistemine gelirsek; forum aktifliği ve katılım dahilinde kişiler aldıkları beğeniler ve mesaj sayılarıyla birlikte forumun ekstra özellikle
  2 points
 9. #elbetbirgün 10ur'u tekrar sahalarda göreceğiz :D
  1 point
 10. Bayaa özlendi. Ama peki sunucu ne zaman açılıyor?
  1 point
 11. Saruhan Kaya

  © Saruhan Kaya

  1 point
 12. Saruhan Kaya

  © Saruhan Kaya

  1 point
 13. Nesiniz siz ya EightWorks <3
  1 point
 14. 1 point
 15. ahmet abi render al
  1 point
 16. Kendi çalışmamdır bir şeyler yapmaya çalıştım.
  1 point
 17. LSPD tarafını seç!

  © CemreKArtworks - CrewCreation

  1 point
 18. Neo-nazizim rolleri HK. Neo-nazizim nedir? II. Dünya savaşından sonra sosyalist düşünceyi devletin başına silahla, üstün güçle geçirmeyi planlayan bir düşüncedir. Nazi dönemindeki Almanya II. Dünya savaşının bitmesi ve Almanya'nın işgal edilmesiyle birlikte müttefik devletlerin eline geçmiştir işgalden sonraki dönemde bu devletler Almanya toplumundan nazist düşünceyi kaldırmayı amaçlamıştır ve bunun için çaba sarf etmişlerdir ancak ellerindeki tüm gücü kullansalar bile Alman ırkındaki bu nazist kesim fikirlerinden vazgeçmemiş ve yaşattırmaya devam etmiştir. İdeolojileri nedir?
  1 point
 19. AJ karakterini kurtarırken, tüm plan ve yaralama eylemlerini kendi yaptığı fakat yanında kendi birliğinden olmayan birini dahil ettiği için 1 gün uzaklaştırma verilmiştir.
  1 point
 20. Eğlenmek hepimizin hakkı. Ancak bunun bir limiti olmalı. En son yayında izlediğim NON-RP sürüşler ve toplu katliam'a vesile olarak FUN RP kıvamında yapılan Taco sürüşüne öncülük etme sebebiyle 8 gün uzaklaştırma verilmiştir. Tekrarlanması dahilinde süresiz uzaklaştırma cezası verilecektir.
  1 point
 21. OOC "rage" durumu dahilinde IC'de edilen "göz ardı edilemeyecek" bir küfür sebebiyle "Süresi belli olmaksızın" uzaklaştırma verilmiştir. Dip not : Lütfen sinirlerimize hakim olup, IC küfürmüş gibi gösterip OOC yardırmayalım. Tonla kez uyardım.
  1 point
 22. Beren ve Çetin
  1 point
×
×
 • Create New...