Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/08/2021 in all areas

 1. Places: Unlimited

  Applicants: 390

  Karakter Başvurusu hakkında; Bu ürün EightbornV sunucusunda karakter başvurusu yapabilmeniz için kullanılmaktadır. Başvurunuz reddedilirse iade yapılmaz. Bu ürünü edinebilmek için öncelikle ByNoGame EightbornV Mağazasından ilgili ürünü almanız gerekmektedir. Öneri & bilgilendirme ; * Role play kavramını, kurallarını öğrenmeden başvuru yapmanızı kesinlikle önermiyoruz. * 18 yaşından küçükler başvuru yapamazlar. Tespiti durumunda başvurunuz reddedilir, ücret iade edilmez. * Reddedilme sebepleri tamamen denetleme kadrosuna bağlıdır. Başvurunuz reddedilirse açıklaması basitçe yazılacaktır. (İmla kuralları, yetersizlik, eksik bilgi, rp bilgisi vb.) Başvurular yorumlanarak sonuçlandırılır. Bu sebeple net kural çizgisi yoktur. Başvuru yaptığınızda reddedilme sebeplerini de kabul etmiş olursunuz. Başvurular neden ücretlendirildi ? - Başvuru dönemlerinde; binlerce başvuru arasından iyileri seçmek bildiğiniz gibi imkansız oluyordu. Bu sebeple hak eden başvurulara ulaşırken bir hayli zorluk çekmekteydik. Bunu filtrelemenin en kolay yolu başvuruları ücretli hale getirmekti.
  53 points
 2. askere gitti artık burayı göremiyor muahahahha
  13 points
 3. Oyun Kuralları NonRP * Kullanıcılar, oyun içerisinde kendi karakterlerini oyun mantığında canlandıramazlar. Karakterin içinde olması gereken durumu tasvir etmemek, dış koşulları göz ardı etmek, oyunda karşılaşılan olumsuz fiziki koşulları göz ardı etmek yasaktır. * Örnekler: * Bıçağını iç çamaşırına saklamış gibi bir role girmek istiyorsanız, bu rolün daha öncesinden gerçekleştirmiş olmanız gerekiyor. (İstenildiği taktirde kanıt sunulacak şekilde.) * Yüksek bir köprüden aşağıya düşen bir karakter, bir şey olmamış gibi devam edemez. * Çatışma sırasında yara alan biri
  11 points
 4. Bu kurallar her an güncellenebilir, eklemeler, çıkartmalar yapılabilir. Tüm oyuncularımızın düzenli olarak bu konuyu takip etmesi gerekmektedir. Yazılı olarak açıklaması olmayan bir kural eksikliği durumunda yönetim ekibi kendi kararınca uygulamalar yapabilir. Sunucumuzda oynayan tüm oyuncularımız bu kuralları kabul etmiş ve okumuş olarak varsayılacaktır.
  10 points
 5. 3047 kelime, 15 saat, bilmem kaç tane bitirilmiş kahve. Kesinlikle değerdi. :)
  6 points
 6. 6 points
 7. Selamlar, Hem oyuncularımızın hem takipçilerimizin dahil olabileceği yeni forum başlıkları eklenecektir. AR-GE ( öneri ), Genel Sohbet ve Forum oyunları başlıklı forumlar bu akşam sisteme dahil edilecektir. Bunlarla birlikte iç düzeni ve kural ihlali sebebiyle yaşanabilecek sorunları hızlı bir şekilde çözümleyebilecek moderatör alımları yapılacaktır. Bu kişilerin 18 yaşından büyük, tecrübeli ve aktif kullanıcılar olması gerekmektedir. Rütbe sistemine gelirsek; forum aktifliği ve katılım dahilinde kişiler aldıkları beğeniler ve mesaj sayılarıyla birlikte forumun ekstra özellikle
  6 points
 8. 5 points
 9. Mission complete 👌
  5 points
 10. Bugün erkenciyim arkadaşlar hepinize iyi gecler yarın güzel bir şekilde uyanma dileğiyle
  4 points
 11. 4 points
 12. Tekrardan ve tekrardan iyi geceler...
  4 points
 13. Saru altan müko duvar kağdı
  4 points
 14. Oyunlar hayatımı mahvetti ama neyse ki 2 hakkım daha var.
  4 points
 15. Çok bilgilendirici bir rehber olmuş, ellerine sağlık.
  4 points
 16. 3 points
 17. 3 points
 18. Ah kalbim ben senden çok çektim, söyle nedir bu halin, valla sen delisin delisin. Olmaz ki böyle çarpılmaz ki, çıldırmışsın sanki valla sen delisin.
  3 points
 19. Sadece karakter hikayesi bile 3 sayfalık bir başvuru.. Yorucuydu ama değer
  3 points
 20. “Uzun inceleniyor bir yoldayım..”
  3 points
 21. İyi sabahlar bir umut yarın güzel haberle uyanmak dileğiyle...
  3 points
 22. Yeni ada ile ilgili şikayetleriniz, problemleriniz veya tavsiyeleriniz var ise bu görsel hakkında görüşlerinizi belirtebilirsiniz.
  3 points
 23. “Beni almadın, beni almadın” anlık sonucunda inceleniyor yazanlar..
  3 points
 24. Heyecanlı cevap bekleyişim hala sürüyor. Yeni başvuracak arkadaşlara başarılar diliyorum. #ElbetBirGün ...
  3 points
 25. Yavuz Hırlı karakteri süresiz olarak uzaklaştırılmıştır. Sebebi: Hatalı rollerin yanı sıra uyarılara rağmen yayın sırasında EightbornV yönetim ekibine, diğer karakterlere, oyunculara ve yayıncılara edilen hakaretlerin, ithamların önüne geçmemek ve göz yummak, buna dahil olmak. Yapılan sayısız uyarılara ve duyurulara rağmen EightbornV ailesinin bir parçası olup, her fırsatta "düzelir, düzeltir, dikkat eder" adımlarının hiçe sayılması ve bir çok şikayetin yersiz olması sebebiyle bu karar alınmıştır. Dramaya ve kışkırtmaya sebep olma tamamen yasaktır. Herkesin her atılan adımda mutlu olmayac
  3 points
 26. 734 saat sadece EightbornV 😄
  2 points
 27. Kar yağsada gözümüz gönlümüz açılsa..Günaydın herkese❄️
  2 points
 28. 2 points
 29. altta blvck w guns yazmasa daha iyi
  2 points
 30. Ben kaldım kardeş ben kaldım ... 😂
  2 points
 31. Çapkın kız, çapkın kız Benim adım çapkın Kız, Aşk yalan inanmam Benim adım çapkın Kız.
  2 points
 32. Merve bella bella sanki bella bella bella valla billa
  2 points
 33. 4 gün 21 saat 31 dakika... Beklemedeyiz.
  2 points
 34. Arkadaşlar ben uyuyorum lütfen uslu durun, iyi geceler.
  2 points
 35. haklsın kanka orası öyle ama hepsini kendim çalışıp aldığım için verirken kıyamıyorsun parana
  2 points
 36. Heyecanla ilk başvurunun sonuçlanmasını bekliyorum. Yeni başvuru yapacaklara başarılar 🙂
  2 points
 37. harita en son batıyor gibiydi dalga sorunları vs. vardı o kalktıysa burada öneri roller olarak net illegal derim burası yasaklı bölge olursa 10/10 olur. Zaten koskocaman map var oralarda da rol çevirilir.
  2 points
 38. Genel Kurallar Hesap Paylaşımı / Hesap Devri * Üyelerimizin kendi hesapları hiç bir şekilde başka bir kişi veya kişilere aktarılamaz. Hesabınızın tüm sorumluluğu size aittir. * Örnekler: * Günlük mesleğinizi yaptırmak için hesabınıza başka bir kişinin girip oynaması. * Oyunun veya sunucunun incelemesi için başka bir kişinin girip oynaması. Admin İnisiyatifi * Sunucumuzda yapılan bir kural ihlali durumunda uygulanacak olan cezai işlemin şekli, süresi yönetim ekibi tarafından farklı uygulanabilir. Bu kararlar uygulandıktan sonra geri alınabilir veya değ
  2 points
 39. We Give Up No Surrender
  1 point
 40. Kesinlikle öyle,ben de 14 saat uğraştım. Heyecanla bekliyorum...
  1 point
 41. Tatil rolleri için bence de güzel olabilir. Ayrı olarak kişisel tekneler vs de eklenecekse kullanışlılığı artar gibime geliyor. Güvenli bölge saymaktan ziyade Pd ekipleri devriye atabilirler bence. Hem yeni seçilecek arkadaşlardan polis olmak isteyenler vs hepsi bir şehirde durmaktan ziyade oralara da devriye atabilirler.
  1 point
 42. Market Kuralları * Düzenlenecektir.
  1 point
×
×
 • Create New...