Jump to content

Elraen

Administrators
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Elraen last won the day on October 28

Elraen had the most liked content!

Community Reputation

1,010 Excellent

Recent Profile Visitors

15,951 profile views
 1. Öncekilere cezalarını sıralı şekilde veriyorken karşıma çıktı. E dedim bu kadar uyarıdan sonra es geçilemez. https://www.twitch.tv/senembyrm/clip/DullFitSquidMau5 Kaza rolüne girilmediği için 1 gün uzaklaştırma. ( Bu tarz rollere sık sık girmediği için düşük verilmiştir )
 2. AJ karakterini kurtarırken, tüm plan ve yaralama eylemlerini kendi yaptığı fakat yanında kendi birliğinden olmayan birini dahil ettiği için 1 gün uzaklaştırma verilmiştir.
 3. Çaçarov karakterine ait "kaza rolleri" ihlali, emote'suz araç kaçırma / değiştirme, Kaan karakterine ait çokça fail ve NON-RP sürüşler sebebiyle 10 günlük uzaklaştırma verilmiştir. Kaan karateri'nin kaldırılmasına karar verilmiştir.
 4. Eğlenmek hepimizin hakkı. Ancak bunun bir limiti olmalı. En son yayında izlediğim NON-RP sürüşler ve toplu katliam'a vesile olarak FUN RP kıvamında yapılan Taco sürüşüne öncülük etme sebebiyle 8 gün uzaklaştırma verilmiştir. Tekrarlanması dahilinde süresiz uzaklaştırma cezası verilecektir.
 5. OOC "rage" durumu dahilinde IC'de edilen "göz ardı edilemeyecek" bir küfür sebebiyle "Süresi belli olmaksızın" uzaklaştırma verilmiştir. Dip not : Lütfen sinirlerimize hakim olup, IC küfürmüş gibi gösterip OOC yardırmayalım. Tonla kez uyardım.
 6. Selamlar, Hem oyuncularımızın hem takipçilerimizin dahil olabileceği yeni forum başlıkları eklenecektir. AR-GE ( öneri ), Genel Sohbet ve Forum oyunları başlıklı forumlar bu akşam sisteme dahil edilecektir. Bunlarla birlikte iç düzeni ve kural ihlali sebebiyle yaşanabilecek sorunları hızlı bir şekilde çözümleyebilecek moderatör alımları yapılacaktır. Bu kişilerin 18 yaşından büyük, tecrübeli ve aktif kullanıcılar olması gerekmektedir. Rütbe sistemine gelirsek; forum aktifliği ve katılım dahilinde kişiler aldıkları beğeniler ve mesaj sayılarıyla birlikte forumun ekstra özellikle
 7. Üzerinde çalışılan yenilikler : - Ev Sistemi ( %100 ) - Telefon Sistemi ( %31 ) - Garaj sistemi ve yeni meslekler
 8. 28.07.2020 Planlama : Oyuncu "bug" bildirimlerinin tümü.
 9. Güncelleme notları: Envanterin ikinci sayfasında yer alan eşyaların kullanılabilirliği kaldırılmıştır. Sadece ana envanter ( 1. sayfa ) bölmesinde var olan eşyalarını kullanabilirsiniz. Kasap mesleği baştan sona değiştirilmiştir. İmza atma vs. gibi özellikler kaldırılmıştır. Önemli not : Standart meslek aracıyla tek turda 10.000 küsür, yüksek bagaj kapasiteli ( 60kg ) araç ile tek turda günlük kazanç limitini doldurabilir. Meslek araçlarının kilit sorunu düzeltilmiştir. Meslek araçlarının bagajları artık kayıt tutmamaktadır. İçerisinde eşya bırakarak teslim ederseniz,
 10. Aşağıda paylaşılmış kliplerin içeriği ve kişinin "hataları" dosyasında yer alan benzer davranışlardan dolayı "süresi belirsiz" şekilde sunucudan uzaklaştırılmıştır. https://clips.twitch.tv/OpenCourageousLorisPipeHype https://clips.twitch.tv/CourageousDeterminedDogePlanking https://clips.twitch.tv/HomelyRoundScorpionCoolStoryBob Dip not: Pandik atma, el atma, meme sıkma vb. gibi davranışlar; rol yaptığınız kişiden izin alınmadan yapılamaz. Yapılacaksa bile düzgün ve rollere uygun şekilde yapılmalıdır. İzleyeceğiniz görüntüler ve eylemler tamamen "LOW RP" kategorisine girmektedi
 11. Elraen

  hogwarts rp

  HJgdsjhagdjkashgdakjhsgdaksjh
 12. Güncelleme notları: Tüm şehrin elektriklerinin 2 saat boyunca gidebileceği; illegal saldırı sistemi eklenmiştir. Banka soygun sistemi değiştirilmiştir. Daha düzgün animasyonlara ve seçeneklere sahip ( FPS kaybı yaptırmayan ) yeni bir script'tir. Karlı hava aktif edilmiştir.
×
×
 • Create New...