Jump to content

utku

Administrators
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

utku last won the day on April 4

utku had the most liked content!

Community Reputation

702 Excellent

Recent Profile Visitors

13,695 profile views
 1. Yaklaşıyor gelmekte olan...
 2. utku

  Başvuru Rehberi

  askere gitti artık burayı göremiyor muahahahha
 3. utku

  Başvuru Rehberi

  Çok bilgilendirici bir rehber olmuş, ellerine sağlık.
 4. Yeni Özellikler: Karakterleriniz artık seçim ekranında rastgele animasyon yapabilir. Fixler: Karakter seçiminde düzgün yüklenmeme sorunu için çözüm (deneysel, çalışmayabilir), Artık bisikletlere lockpick veya düzkontak yapılmıyor, Test sürüşünde araçtan inerseniz otomatik galeriye geri dönersiniz, Polislere artık yanlış araç çalma bildirimi gelmiyor, Bazı araçların (özellikle küçük motorlar) kilit sisteminde çalışmaması sorunu giderildi.
 5. Yeni Özellikler: Artık galeriden araç satın almadan önce test sürüşü yapabileceksiniz, test sürüşü 1 dakika sürüyor ve belirli bir alanı var. Alanın dışına çıkarsanız veya süreniz dolarsa otomatik galeriye geri dönersiniz, Artık her sunucu açılışında o anki gerçek saat aynı zamanda oyun içi zamanın başlangıcı olacak. (zaman, hala gerçek zamana göre hızlı geçiyor) Fixler: Polis garajında düzkontak sorunu çözüldü, Polislerin, araçların kapı kilidini açamaması sorunu çözüldü, Mekaniklerin, araçların kapı kilidini açamaması sorunu çözüldü.
 6. Fixler: Meslek araçları artık kitli ve motoru kapalı bir şekilde gelmiyor, eğer o meslek aracının sahibiyseniz motorunu ve kilitlerini kontrol edebileceksiniz. Düzkontak veya lockpick yapmanıza gerek yok, Mekanik içinde düzkontak sorunu artık yok, Galeride arabalara bakarken artık düzkontak sorunu yok, Dünkü crashin sebebi olan oyun saati sorunu giderilmiştir. (nedeni, scriptin saati 24.00 dan fazla koymaya çalışmasıydı)
 7. Yeni Özellikler: Artık oyun içi saat daha düzgün, güneş tık tık hareket yerine daha akıcı hareket ediyor, dolayısıyla gölgeler de daha akıcı hareket ediyor, Dinamik hava durumu yapıldı, düşük ihtimal ile kısa süreli yağmurlar yağabilir, bazen hava sisli olabilir, ama genel olarak hava açık olacak, Oyun içi saat ve hava durumu çok daha temiz ve performans olarak daha iyi bir şekilde senkronize edildi. Fixler: Bir önceki güncellemede açıklanan ve gelecek olan araç kilidi ve düzkontakta birkaç küçük hata vardı, giderildi.
 8. Yeni Özellikler: Yeni araç kilit sistemi yapıldı; artık kilitli araçları maymuncuk ile açabilirsiniz, Yeni düzkontak sistemi yapıldı (gizli :D). Fixler: NPC' li araçlara tekme atınca sürücü araçtan inince, aracı rahatça çalabilme sorunu giderildi, Ameliyat olma sorunu giderildi (skin değiştirme). Yeni güncelleme çok kısa bir süre içinde aktif olacaktır.
 9. 10 Ağustos 2020 Yeni karakter seçim ekranı yapıldı, Birkaç, oyunu çok fazla etkilemeyen hatalar giderildi, FPS bu güncelleme ile biraz daha artmış olabilir.
 10. 9 Ağustos 2020 /ustara ve /oluara banka scripti yüzünden bozuluyordu. Bu sorun artık düzeltildi. NPC' lerin crash vermesi sorununu düzeltmek için birkaç deneysel değişiklik yapıldı, ayrıca bu değişiklik çok fazla FPS artışı sağlayabilir.
 11. Ev sistemi birinci öncelikte şu anda. Ev kapıları, ev anahtarları ile açılacak. Ev anahtarları metalı item olacak, yani anahtarlara sahip olan kişi o evin kapısını açabilecek. En son eklemeler: Evlerin tüm kordinatları, kapıları, kilitleri ve depoları hazırlandı, Evler hakkında bilgi verecek komut hazırlandı. Gelecek ekleme: Evlerin satışı.
×
×
 • Create New...