Jump to content

CK Başvuru formu;

Elraen

Recommended Posts

• Yönetici

eightbornlogo.png

CK Başvurusu

1. KİŞİSEL BİLGİLER

(( IN CHARACTER ))

1.1 Karakter adı soyadı: 

1.2 CK etmek istediğiniz karakterin adı soyadı: 

1.3 CK etmek isteme sebebinizi, kanıtlarınızı ve planınızı ekran görüntüleri ile birlikte aşağıdan detaylı şekilde paylaşın:

2. BAŞVURULARIN ONAYLANMASI

(( OUT OF CHARACTER ))
Bu formu doldurarak CK için geçerli bir sebebim olduğunu ve roleplay nezdinde iyi durumda olduğumu onaylıyorum. Yalan ve yanıltıcı beyanda bulunduğum takdirde başvurumun kabul olmayacağını, konuyu saptırmaya çalıştığım ve yalan bilgi verdiğim takdirde ileri tarihte OOC olarak disiplin işlemlerinin uygulanacağının farkındayım ve bu durumu onaylıyorum. Yazmış olduğum bilgilerin %100 doğru olduğuna ve yanıltıcı hiç bir bilginin bulunmadığını iddia ederim. Form kurallarında belirtilen sorumlulukların bana ait olduğunu kabul ederim. Eightborn yönetiminin formu onaylayıp onaylamamasının kendi iradelerinde olduğunu ve istedikleri takdirde herhangi bir gerekçe göstermeksizin başvurumu reddedebileceklerinin farkındayım ve bunu onaylıyorum. Bu yaptığım başvuru içeriğinde sunucu huzurunu bozmaya çalışmadığımı, herhangi OOC bir kin gütmediğimi kabul ediyorum aksi takdirde herhangi bir açıklama yapılmamaksızın sunucunun refahı ve ortamın huzuru için sunucudan geçici uzaklaştırılabileceğimi ve hatta whitelistimin alınabileceğinin farkındayım ve bunu onaylıyorum.

2.1 Yukarıda yazanların tümünü anladım ve onaylıyorum(OOC): Yukarıda yazanların tümünü anladım ve onaylıyorum.

Bilgi: Şablon aşağıya eklenmiştir, indirdikten sonra doldurup yollayabilirsiniz.

CK Başvurusu.txt

• Like 15
  • Sad 1

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 üye

• No registered users viewing this page.
  • Create New...